Únor 2010

Batman zítra na Nově

13. února 2010 v 15:19 | BANG
Nevím, proč jsem si toho nevšimla dřív. Zítra v 9.35 můžete vidět (pokud vstanete) film Batman od Tima Burtona s původním Jokerem ;)

Ten film jsem nikdy nechytla celý (četla jsem jenom knížku), tak budu mít možnost podívat se na něho :D snad bude fungovat budík...


Příjemné pokoukání přeji ;)

Od temného rytíře po buzíka s kudrlinkou, aneb - je to možné??

12. února 2010 v 17:04 | BANG
Gorilla.cz zveřejnila článek, ve kterém tvrdí, že Chris Nolan by si měl pod svá křídla vzít i další díl Supermana... To snad není možné...

(omlouvám se všem fanouškům Supermana za ten nadpis ;))10 důvodů na Nově

9. února 2010 v 19:16 | BANG
Ve 20.00 tuto neděli můžete vidět 10 důvodů, proč tě nenávidím s Heathem a Julií Stiles ;)
Když překousnete dabing a reklamy delší než sestříhané sekvence filmu tak to nemusí být špatné ;)

(jo mimochodem, nevím, zda jsem to psala, ale Nový měsíc se štábem byli několikrát nominováni na Zlatou malinu ;) ať vyhrají ti nejlepší!! :D:D A pak mi někdo tvrďte že takový film může překonat Oscarového rytíře ;)


Další spekulace o "trojce"

9. února 2010 v 19:12 | BANG
Článek vytažený z Gorilly.cz... Sice jsem ho tu dala, ale podle mě se vlastně spekuluje o ničem, protože zatím nejsou žádné zaručené nebo aspoň "médii zaručené" informace...

Možná. Možná. Možná. Nic jiného se říct nedá. Na internet se dnes dostala zpráva, že David Goyer opustil vedení seriálu FlashForward (který před časem převzal) a zdůvodnil to tím, že se jiné jeho projekty rozjely a on by neměl čas se věnovat všemu stejně důkladně. Z toho okamžitě vznikla spekulace, že oním rozjetým projektem je třetí Batman.

Logiku by to mělo. Christopher Nolan má za sebou Inception (nebo ho právě dokončuje), takže je ideální doba začít pro něj chystat další scénář. Na tom by měl údajně Goyer dělat společně s Nolanovým bratrem Jonathanem. na druhou stranu - Goyer má i řadu jiných plánů a vlastní režisérské ambice, takže to vůbec nemusí být netopýří muž, komu se teď věnuje. Další dny možná přinesou bližší informace.

Nominace Oscar 2010

3. února 2010 v 9:20 | BANG
Je to pro mně trochu zklamání, Heathovo jméno se tam neobjevilo (asi usoudili, že dva Oscary in memoriam by bylo moc). Je tam ovšem Imaginárium, a to zrovna dvakrát - za nejlepší výpravu a za kostýmy.

V nejlepší výpravě je ovšem Avatar, a díky svým rekordům a pozitivních ohlasů kritiků i diváků se bojím, že to pro Imaginárium nedopadne dobře. Dalšími nominovanými filmy jsou Nine, Sherlock Holmes a Královna Viktorie.

V nominaci na nejlepší kostýmy by ale Imaginárium proměnit mohlo. Největší hrozbu vidím jako Coco Chanel, zbytek filmů jsem nějak nepostřehla. To jsou ty zbývající: Bright Star, Nine a Královna Viktorie.

Hodně fandím i Avataru, ten film je opravdu unikát - má dohromady 9 nominací a počítám že tak nejmíň 5 z toho promění v plešouna.

Jsou tu nominováni i dva herci, kteří si zahráli po boku Heatha - Maggie Gyllenhaal (hráli spolu v Temném rytíři) je nominována jako Nejlepší herečka ve vedlejší roli za film Crazy Heart.

Druhým hercem je Christopher Plummer za film The Last Station a opět jako Nejlepší herec ve vedlejší roli. Tak a teď nám nezbývá nic jiného než držet palce ;)