Další Oscar pro Heatha??

23. prosince 2009 v 12:06 | BANG
Dnes se na serveru Gorilla.cz objevil článek o 10ti nejočekávanějších filmech, které by mohly získat hned několik cen, včetně slavného Oscara. A hádejte, kdo byl mezi nimi??

Imaginárium dr. Parnasse. Otázka však je, zda Tony patří do hlavní či vedlejší role. (U Temného rytíře mě celkem Joker jako vedlejší postava zarazila).

Kdyby Heath vyhrál (a strašně držím palečky), jak je to s cenami?? Tonyho ztvárnili čtyři herci...

No každopádně uvidíme, jak to dopadne, ale podle mě Imaginárium několik cen stoprocentně získá, snad mezi nimi budou i zlatí plešouni.

A tady máte konkrétně odstavec z Gorilly, který se zabývá Imagináriem:

V kinech ČR: 21.01.2010
I když jsou poslední filmy Terryho Gilliama přijímány dost rozporuplně, Imaginarium vstoupilo do dějin dlouho před poslední klapkou. Díky nešťastné tragédii se totiž stalo labutí písní předčasně zesnulého Heatha Ledgere. "Naštěstí" se film odehrává ve fantastickém světě, kde změna tváře nemůže nijak překvapit, takže na Ledgerovu počest roli Tonyho dokončily Jude Law, Colin Farrell a Johnny Depp (Když Depp v traileru pronáší "Nic netrvá věčně, ani smrt, pokaždé mě mrazí v zádech"...to jen tak na okraj). Tony je ale pouze záhadným zaměstnancem putovního divadla dr. Parnasse, které cestuje mezi realitami a snaží se zachránit doktorovu dceru před spáry ďábla. Dle Gilliamových slov jde o jeho zatím nejhravější film, takže pokud jste alespoň zběžně obeznámeni s jeho tvorbou, jste společně s Gorillou připraveni na gejzír nápadů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 23. prosince 2009 v 17:27 | Reagovat

Na film půjdu, hned co vtrhne do kin, a na DVD si ho koupím, hned co vtrhne na pulty :-D
Když jsem tuhle překládala rozhovor s Gilliamem, přemýšlela jsem o té jeho "náhlé" popularitě... Vždycky byl takovej odstrkovanej, ale teď nezavře pusu - pořád samý rozhovor... Jsou to skoro dva roky, co Heath zemřel a Terry chudák pořád musí vyprávět, jak se s tím na plátně vypořádal a podobně... Ne že bych nerada četla, jak krásně Terry o Heathovi mluví, ale chudák Terry. Film tak trochu ustupuje do pozadí... Já nevím, svým způsobem už toho mám "dost" a na druhou stranu hltám každou novou zmínku o Heathovi a Imaginariu :-)
"Nothing is permanent, not even death." Nevím, jestli byla do traileru šoupnuta s Heathem a jeho předčasným úmrtím na paměti, nebo by tam byla, i kdyby nezemřel, ale nicméně mně se strašně líbí :-) Takový symbolický... Moc krásná věta :-) Pro mě - o Heathu a Johnnyho ústy, co víc si přát :-) (víme co :-D)
Nj, Joker je taková druhá hlavní role, s Batmanem... Když se řekne vedlejší role, vybaví se někdo trochu v pozadí filmu, ale Joker ukradl celý film pro sebe... :-)
Ty jo, ale 2 posmrtné Oscary pro Heatha? Myslím, že by to byl smutný rekord...
Takže koukejte dát Oscary i Johnny Deppovi, protože ten si je zasloužil už několika filmy!

2 barley barley | Web | 23. prosince 2009 v 22:23 | Reagovat

wow snad ve všem s tebou souhlasím ;) a to že si Joker ukradl batmana pro sebe?? bez něj by ten film nebyl tak dokonalý takže myslím že to vůbec nevadí :D ale s tímm Imaginariem je to trošku škoda. I když Oscara bych přála víc Heathovi, Johnny bude určitě nominován už za film Alenka v říši divů... A ta věta... je to síla...

3 Lila Lila | Web | 24. prosince 2009 v 11:07 | Reagovat

nevím,nevím jak to bude s oscarem pro Heatha:-( už získat ,,obyčejného" oscara není jen tak a posmrtného to v celku nemožné....a navíc,když roli nestihl dokončit..nevím,nevím,ale moc bych mu to přála

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama