Prosinec 2009

Dnešní hvězdou je Heath!

30. prosince 2009 v 12:42 | BANG
Wow je toho celkem dost...

Takže, dneska na slovenské televizi Markíza poběží v 17.00 film Kletba bratří Grimmů. Nevím, jestli ten film slováci dabovali, takže vám vůbec nemůžu říct...

A hned po tom bude na HBO ve 20.00 opět Temný rytíř - ale počítám, že s dabingem...
Tak přeju příjemné pokoukání, já to bohužel jako vždy nestihnu - máme sraz s rodinou... no bezva...

Top Stars of 2009

23. prosince 2009 v 12:24 | BaNG

Server Internet Movie Database vyhlásil TOP herce a herečky za rok 2009.

I když je Johnny Depp vyhlášen za nejvíc sexy muže planety, první místo obsadil Robert Pattinson (používáte oči a mozek?!), který je podle jiných žebříčků hned za ním.

V top žebříčku však Pattinson Johnnyho po jeho pětileté nadvládě sesadil. Hned druhé místo obsadila Robertova láska Kristen Steward, jak jinak.

Hvězdy ságy Stmívání vévodí Top 25, protože obsadily téměř 25% seznamu.

(ve článku bylo napsáno, že autor je překvapen tím, že tam není Kellan Lutz, protože je prý stejně svalnatý jako Pattinson a Lautner, zároveň se diví, co tam dělá Dakota Fanning).

(Ten Lautner by mi ani tak nevadil jako Pattinson, dokáže si ze sebe udělat aspoň legraci. V jedné show, když se bavil s vrátným, ten se jej zeptal: Vy budete komik? a Taylor povídá: Ne já budu vlkodlak. Snad tam ještě ve Stmívání všichni hrablí nejsou.)

Zároveň je podivné, že i přes letošní premiéru Harryho Pottera a Prince dvojí krve se tam neobjevila žádná z hvězd tohoto filmu.
Samozřejmě bych to tu nedávala, kdyby se tam neobjevil Heath. Je přesně na 24. místě.

Což vlastně taky nepochopím, protože kdyby ten žebříček byl podle skutečného talentu herců a ne jenoom podle jejich ksichtu, Heath je v první pětce a hravě Pattinsona či ostatní "zázraky" ze stmívání nechá za sebou. Tak podle čeho se to teda hodnotí?


A tady máte ten "slavný" žebříček no...

STARmeter Top 25 for 2009:
1. Robert Pattinson
2. Kristen Stewart
3. Johnny Depp
4. Megan Fox
5. Taylor Lautner
6. Brad Pitt
7. Christian Bale
8. Dakota Fanning
9. Zooey Deschanel
10. Ryan Reynolds
11. Ashley Greene
12. Angelina Jolie
13. Gerard Butler
14. Leonardo DiCaprio
15. Nikki Reed
16. Shia LaBeouf
17. Scarlett Johansson
18. Tom Cruise
19. Miley Cyrus
20. Seth Rogen
21. Nicolas Cage
22. Will Smith
23. Clint Eastwood
24. Heath Ledger

25. Jennifer Aniston

PS: aspoň mě potěčilo že se do první desítky dostal Chris Bale. Jinak mám dojem, že v tom mají hoši z Internet Movie Database trochu bordel... Snad příště...

Další Oscar pro Heatha??

23. prosince 2009 v 12:06 | BANG
Dnes se na serveru Gorilla.cz objevil článek o 10ti nejočekávanějších filmech, které by mohly získat hned několik cen, včetně slavného Oscara. A hádejte, kdo byl mezi nimi??

Imaginárium dr. Parnasse. Otázka však je, zda Tony patří do hlavní či vedlejší role. (U Temného rytíře mě celkem Joker jako vedlejší postava zarazila).

Kdyby Heath vyhrál (a strašně držím palečky), jak je to s cenami?? Tonyho ztvárnili čtyři herci...

No každopádně uvidíme, jak to dopadne, ale podle mě Imaginárium několik cen stoprocentně získá, snad mezi nimi budou i zlatí plešouni.

A tady máte konkrétně odstavec z Gorilly, který se zabývá Imagináriem:

V kinech ČR: 21.01.2010
I když jsou poslední filmy Terryho Gilliama přijímány dost rozporuplně, Imaginarium vstoupilo do dějin dlouho před poslední klapkou. Díky nešťastné tragédii se totiž stalo labutí písní předčasně zesnulého Heatha Ledgere. "Naštěstí" se film odehrává ve fantastickém světě, kde změna tváře nemůže nijak překvapit, takže na Ledgerovu počest roli Tonyho dokončily Jude Law, Colin Farrell a Johnny Depp (Když Depp v traileru pronáší "Nic netrvá věčně, ani smrt, pokaždé mě mrazí v zádech"...to jen tak na okraj). Tony je ale pouze záhadným zaměstnancem putovního divadla dr. Parnasse, které cestuje mezi realitami a snaží se zachránit doktorovu dceru před spáry ďábla. Dle Gilliamových slov jde o jeho zatím nejhravější film, takže pokud jste alespoň zběžně obeznámeni s jeho tvorbou, jste společně s Gorillou připraveni na gejzír nápadů!

Kletba bratří Grimmů na NovaCinema

17. prosince 2009 v 19:27 | BANG
Ta Nova si asi oblíbila Heathovy filmy, protože jsem si všimla, že nejvíce jeho filmů promítá právě ona :D

Jinak - dnes ve 20.00 můžete Heatha vidět ;)


P.S. omlouvám se, že na ten blog tak těžce kašlu, přes víkend to asi nestihnu, ale po úterku, kdy bude po škole bych mohla dát dokupy vánoční design a pár nových článečků... Děkuju všem těm, kteří se mnou mají trpělivost ;)

Casanova na JOJ

5. prosince 2009 v 2:22 | BANG
Dnes si určitě nenechte ujít v 10.25 na televizní stanici JOJ film Casanova.

Benátky, 18. století. On byl legendárním dobrodruhem, jehož milostné úspěchy se staly inspirací pro tucty dalších generací svůdců. Ona byla nejnadanější spisovatelkou své doby, která čekala na vzácného muže s opravdovým pochopením pro věrnost a vášeň. Když Giacomo Casanova (Heath Ledger) poznal Francescu Bruni (Sienna Miller), našel svůj ideální milostný protějšek a podlehl jediné ženě, která kdy odolala jeho šarmu a odmítla jeho milostné nabídky. Aby získal její srdce, musel se pokusit dokázat, že je mužem hodným jejích milostných ideálů.
(tento text je stáhlý z CSFD.cz)

Nevím teda, jak vy, ale já si to určitě nenechám ujít, vypadá to totiž slibně a k tomuhle filmu jsem se ještě nedostala... Jenom jsem zvědavá, jestli to bude s českým nebo slovenským dabingem... Na český si nemůžu zvyknout a slovenský je o to větší pěst na oko... nebo... ucho?

This is it

2. prosince 2009 v 18:57 | BANG
Další přírustek do kategorie filmů. Tentokrát This is it - vydařený dokument o zpackaném turné (za což můžeme vděčit jedině zubaté a prapodivném Michaelově doktorovi). Ale dost o důvodech smrti - mrkněme na moji menší recenzi filmu...