Září 2009

"Alfréd" v akci :D

29. září 2009 v 21:16 | BANG
Vědět, co dělá náš představitel Alfréda ve volném čase, asi to Bruce Waynea nepotěší a Batmanovi naskočí další vráska :)

Tentokrát se tedy jedná o film Harry Brown, ve které si střihne hlavní roli Michael Caine.
Tenhle článeček není nic, co by se přímo týkalo Batmana :) Ale protože Michaela jako herce mám taky dost ráda, tak jsem po dlouhé době mrkla, co vlastně dělá :)


Mini rozhovor s Chrisem Baleem o TDK a třetím pokračování

26. září 2009 v 13:02 | BANG
Není to nic, co by jste nevěděli, ale přece jen se k tomu trochu vrátím. Našla jsem si minirozhovor asi o pěti otázkách na Chrise Balea při oslavě úspěchů Terminátora, kde zároveň říká, že trojku podepsal. Tu to máte ;)


Poslední kapka toto...

26. září 2009 v 11:40 | BANG

Nejdřív jsem v nějakém záchvatu tenhle článek nechtěla ani komentovat, jenomže já si to asi neodpustím :D
Člověk už dneska nemůže zajít na cizí blogy bez toho, aby tu nebyla Miley Cyrus. Je sice krásné jak si malé holčičky hrajou s mikrofonkama a hannah montana je jejich velký vzor, ale tohle už je moc i na mě, člověka s hodně silným žaludkem.


No a tu máte Miley jako BatGirl. Na některých blozích se dokonce objevilo "stoprocentně oficiální prohlášení", že jejich milovaná hvězda bude místo zpěvu bojovat se superpadouchy. Tu máte tu "zaručenou" zprávu.

"... MTV ale oznámilo, že Miley byla vybrána pro část v novém filmu Batman jako Batgirl."
No ještě štěstí že je to jenom špatný vtip...


(Teryl, už chápu ten tvůj článek, jak by Batman dopadl, kdyby se na něj vrhlo Disney...)

Svatba, pro kterou stojí za to umřít

24. září 2009 v 18:52 | BANG

Můj první kompletní komix :D Doufám, že tam nemám moc nepřesností v překladu a snad se bude líbit :)Killer Croc.

23. září 2009 v 19:28 | BANG
Genetická vada, zmutovaný člověk, postupně se měnící ve vraždící monstrum bez slitování, požírající vše od odpadků až po lidi... To všechno je Killer Croc, hrozivý ještěr.
A proč se o něho tak najednou zajímám?? Určitě už víte, že se tenhle chlapík objeví ve hře Arkham Asylum. Dokonce jste si mohli prohlédnout jeho tělo v 3D podobě, já vám pro změnu napíšu, odkud se vzal a co je jeho cílem...

23.9. Nový Des

23. září 2009 v 17:18 | BANG
Místo školy jsem se zase začala trochu věnovat svému milovanému blogu :D Máme tu opět nový design, protože z toho starého už jsem chytala nervy :) Žádná sláva to není, zase je to hrozně jednoduché :D ale udělala jsem tu větší změnu, menu už nenajdete jako normální text, ale obrázky... Trošku jsem to odflinkla, protože se mi to CSS třikrát smazalo a pak už se mi s tím nechtělo opětovně hrát...

Jinak obrázek je z mého oblíbeného komixu Ticho, který tu budu chtít dát, samozřejmě ne celý, zaprvé by to po chvilce přestalo bavit mě i vás, protože by mi to trvalo sto padesát let (kdo nevěří, tak ať se podívá do rubriky COMICS, taky se to tam dost dlouho nehnulo :D)


Tady je výsledek sestříhaný tak, aby jste viděli ceeelou tu stránku i s textem


No a já se jdu vrhnout do nějakého toho psaní článků, ať je toho tu víc ;)

Vzácná chvilka nudy

17. září 2009 v 19:16 | BANG
Po dlouhých dnech, kdy nás učitelé uháněli jenom jak to šlo, se mi naskytla až teď, skoro na konci týdne (pátek je jako jediný den díkybohu přijatelný a krátký), možnost zkusit si jednu věc...

Už je tomu nějaký pátek, kdy Kofola nevysílá svoji reklamu s "prasátkem se zahnutými zuby nahoru", ale objevila se tu - no už ne zrovna nová - reklama s Voodoo postavičkama, takzvanýma Kofoláčkama.

No a protože jsem byla zvědavá a originální postavičky drahé, tak jsem se rozhodla taky si jednu vyrobit :) a kdo jiný by měla být ta postavička než Joker :D

Jako je to můj první pokus, podle toho to taky vypadá ;) Ty fotky nejsou taky nic moc, bohužel foťák se mi kvůli tomuhle nechtěl hledat a foťák na telefonu není žádná sláva...

Jinak barvička jeho vlásků se trošku neshoduje, prostě a jednoduše jsem smíchala žlutou se zelenou a trošku tu bavlnku roztřepila. Holt Joker má originální barvu vlasů a sehnat ji je nadlidský úkol...

A k té puse :D Originální voodoo kofoláčci pusinku většinou nemají, jenomže Joker bez úsměvu není Joker!! ale bohužel mi docházela červená bavlnka, takže jsem dělala co mohla, aby mi to vyšlo a ty jizvičky nejsou taky nějak extra povedené...

Ale jako rozhodně se mi to zalíbilo, budu to asi dělat častěji a jako další bych chtěla udělat Batsyho a Harley ;) Tak uvidíme jak to dopadne, zítra jdu rabovat místní Textil a dokoupit bavlnky a pak se uvidí ;)

Jinak pokud se vám Kofoláčci líbí a nevíte, kde je sehnat, mrkněte na www.voodoo-panenky.cz , tam je jich plno, a dokonce je v září sleva na stovku, normálně to stojí víc. Ale rozhodně doporučuju si to zkusit udělat, člověk se u toho celkem i zabaví ;) Pokud chcete návod, tak hledejte tady - Jak vyrobit kofoláčka ;) Jo ale doporučuju místo knoflíků dávat větší černé perličky, ale to už je na každém ;)

Robin ve trojce Batmana?

14. září 2009 v 16:18 | BANG
Nějak jsem brouzdala po internetu, kde se snaží různé média vyšťourat nějaké informace o Batmanovi 3 a jeho pokračování.


BATMAN - GOTHAMSKÝ RYTÍŘ DNES NA HBO!

12. září 2009 v 11:01 | BANG
Ano, čtete dobře, dneska bude premiéra animovaného filmu "Batman - Gothamský rytíř" na HBO přesně v 18.45!

Ve zbytku článku se dočtete, co je tohle vlastně za film, odkud je a kdy budou další opakování...

Chjo opět ta škola... + malý postřeh z MTv

7. září 2009 v 20:46 | BANG
Jak jsem to tu zanedbávala doteď, tak se chci omluvit, bude to tu zaostávat o to víc... Jedinou dobu, kdy si tady snad udělám čas, budou víkendy... No a možná i ty dny s kratším vyučováním (je jich minimum ;)). No hold gympl je gympl tak se budu muset naučit učit se a neválet se neustále u internetu :)

No, jinak... Asi to byly poslední hodiny prázdnin (tím se to vysvětluje, protože jsem skoro celý den strávila u televize :D), a já jsem naladila po delší době MTv. Zrovna tam byl nějaký pořad, kdy celebrity provázejí svým domem a machrujou s tím, co mají :D (Pro zajímavost... objevil se tam bazén v suterénu, potom soukromé kino pro 12 lidí s obrovským plátnem apod., takže bylo na co se dívat)... No a objevil se tam herec Verne Troyer.

Možná, že jméno nic neřekne... Jenomže tohohle malého/velkého muže zná snad každý. :) Dám vám tu fotku.

No a teď každého napadne, jasně, je to ten z Imaginaria :) No tak abych se vrátila k tomu, co jsem vlastně chtěla říct. Jak tak Verne prováděl po svém domě, až došel k ložnici, spadla mi brada. Na jeho nočním stolku byla fotka Heatha, s nějakým věnováním a optimistickým vzkazem. Pokud jsem dobře pochytila, tu fotku Verne dostal dřív, než si s Heathem zahrál v Imaginariu :)

Bohužel tady moje angličtina končí, ale Verne o něm krátce v tom pořadu z MTv mluvil. Vsadila bych ruku na to, že to byly samé pozitivní slova :) Ani nevím, proč to tu píšu :) Snad aby všichni věděli, že na Heatha se prostě nezapomene :)

Imaginárium dr. Parnasse - ochutnávka

7. září 2009 v 20:04 | BANG

Tak jsem si všimla, že jak tak ten celý blog zanedbávám, nejvíc kašlu na rubriku HEATH. Tak jsem se rozhodla, že když se nám do kin blíží to dlouho očekávané Imaginarium, tak vám tu dám takovou ochutnávku tohoto filmu, který převzal po Temném rytíři nálepku Heathova posledního filmu.