Its all gone Pete Tong

7. srpna 2009 v 23:02 | BANG
No a tu už je i článek přímo o Paulově filmu - Its all gone Pete Tong... Tak abych vás, příznivce Heatha nějak nalákala na tenhle článek a popřípadě i film:

Takový film jste ještě neviděli. Začátek má grády od začátku, hudba nemá chybu (hlavně pro příznivce stylu trance, ale líbilo se to i příznivcům Elvise ;)) a celý film je udělán netradičně. A konec nehorázně překvapí, a to tak, že nad tím budete dumat ještě než půjdete spát ;)

Tenhle film jsem si hodně zamilovala, tak se pokusím tenhle článek sesmolit co nejlíp ;)
Skvělé začátky...

Už je to 11 let, co Frankie Wilde, jeden z nejúspěšnějších DJů, hraje na Ibize. Nedávno se oženil, rozjíždí novou desku a neustále jede na drogách a jeho přítelem i noční můrou je "drogový medvídek".

Všechno klape, dokud Frank nepřestává slyšet, jde na vyšetření a zjistí, že má vrozenou vadu ušních bubínků. Má v nich díry, kvůli kterým se snižuje tlak tekutiny v uších a proto mu zbývá jen jedno ucho. Kvůli nehodě však přichází celkově o sluch.

Opouští jej tři věci, které Frankie miloval: Jeho sluch, díky kterému měl úspěch. Jeho kariéra DJe, ve které jako hluchý nemůže pokračovat a zatřetí - jeho manželka se synkem. Tuhle situaci Frankie nezvládá a začíná čím dál víc jet na drogách. Zavírá se do své vily a čtyři měsíce o něm přátelé zjišťují informace pouze od dealerů.

Přestává jej bavit život a proto se rozhodne, že se zabije. Uvazuje si kolem hlavy petardy a čeká... Dokud se z toho drogového opojení neprobere a nezjistí, že chce žít dál. Tak tak se zachraňuje a zbaví se drogového medvídka, jeho vlastní halucinace, která jej nutila brát drogy.

"Drogový medvídek"

Díky drogovému medvídku byly dobře znázorněny scény, kde Frank bojuje se svou závislostí, neustále neúspěšně. Vždy, když se má tahle potvora (Frankieho halucinace) objevit na scéně, ozve se zvuk, při kterém naskakuje až husí kůže na těle =D

Ve chvíli, kdy se Frankie po naštěstí neúspěšné sebevraždě probere, zabíjí drogového medvídka a začíná znova.

Začít odznova...

Stačí najít Zlaté stránky, vyhledat odezírání ze rtů a pak už jenom pozorovat.

"Díky síle svého zraku mohl Frankie vidět rytmus ve všem..."

Frankie se naučí odezírat ze rtů, zároveň se zamiluje do hluché lektorky odezírání Penelope. Chvilky, kdy jsou spolu v restauraci a nerozumí si, jsou celkem vtipné :)
Penelope jej naučí poslouchat znova hudbu. Ne ušima. Jinak. Díky vibracím, které Frank viděl a cítil, opět začal mixovat a nahrál desku. Vrátil se ke svému manažerovi Maxovi, který byl podle všech naprostý idiot. Začne to vidět konečně i Frank s Penelope.

Nastane den D. Frankie má ukázat své umění a hrát jako jediný neslyšící DJ v nejproslulejším Ibizském klubu Pacha.

Neuvěřitelný konec...

Ten vám tu ale nenapíšu. Jediné, co vám tu můžu dát, je odkaz na stažení filmu ve formátu .avi. Je zbytečné pokoušet se popisovat konec, když to ani popsat nejde. Jediné co o tom můžu říct, že je to NÁŘEZ!

------------------------------------------------


Zajímavosti z filmu...

Když Paul Kaye hrál Frankieho, který jel neustále na drogách a chlastal, říká se, že většinu z natáčení Paul skutečně měl nějaké to promile v krvi, a proto to dokázal zahrát tak věrohodně. A těžko říct, do jaké míry Franka hrál a do jaké míry opravdu takhle střelený je... a jeho xichty opravdu nemají chybu...!!


Pozitivní komentáře jen přibývají ;) Tady je jeden z nich, který mi mluví ze srdce.

"Nevěříte, že sledovat boj s drogovou závislostí je děsná legrace? Věřte... Takhle pozitivní, každým coulem zábávný a ani chvíli nenudící film jsem už dlouho neviděl. Paul Kaye tu exceluje a pro mě osobně je to nejlepší herecký výkon, který jsem kdy viděl (a že jsem jich viděl :-) A to mu ještě zdatně sekunduje drogová závislost, ztvárněná dvoumetrovým medvídkem mývalem v růžových šatičkách. Že už se v tom ztracíte? No jen se sami přesvěčte..."-----------------------------------

TADY JE TEN ODKAZ NA STAŽENÍ FRANKIEHO, TENHLE FILM SI ZAMILUJETE, MŮŽU TO GARANTOVAT!


pokud se na ten film skutečně podíváte, budu ráda, když mi tu hodíte komentář, jestli se vám to skutečně líbilo ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AnEt<<< AnEt<<< | 8. srpna 2009 v 11:35 | Reagovat

Házím komentář! Skutečně se mi to líbilo! Fakt že jo :-)  :-D  ;-)

2 AnEtiii AnEtiii | 13. srpna 2009 v 18:07 | Reagovat

Hm :-? i v číně je to božíí!  ;-)  :-)  :-P

3 Nine (DH) Nine (DH) | Web | 15. srpna 2009 v 21:54 | Reagovat

Ty jo, tak to vůbec neznám, ani o herci jsem nikdy neslyšela, ale odkazu ke stažení tedy asi využiji :-) Ale asi až zas za týden, až se vrátím zas home :-) Teď to vidět nestihnu, škoda, komedie by bodla :-)

4 Lejzy Lejzy | E-mail | 17. března 2012 v 23:19 | Reagovat

Film je to luxusní, ale je vidět že podle toho co tu popisuješ si ho vubec nepochpila! nechtěl se zabít, ve svim domě se zavřel protože si myslel že když bude mít ticho tak se mu sluch po čase vrátí a když zjistil že ne tak chtěl skusit hlukem sluch vrátit. Radši se na to koukni eště jednou a dávej u toho větší pozor!

5 filmfails filmfails | 18. března 2012 v 11:17 | Reagovat

Je zvláštní, kolik možných úhlů pohledu ten film může mít ;) každý si v tom najde svoje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama