Srpen 2009

Harleen Quinzel/Harley Quinn

28. srpna 2009 v 22:01 | BANG
Mám tu další příspěvek do rodiny záporáků, tentokrát teda záporaček :) a prvním příspěvkem nebude nikdo jiný než Harley Quinn, takže myslím, že ji nemusím dlouze představovat, stačí jen říct, že je masově vraždící a šíleně zamilovaná :)


Stará dobrá klasika = nový des

25. srpna 2009 v 19:54 | BANG
Protože mi bývalý design nefungoval, rozhodla jsem se udělat nový. Vzhledem k tomu, že ještě pořád tak nějak dospávám ten časový deficit, tak se mi moc nechtělo vymýšlet něco složitého.


Tentokrát jsem vybrala oficiální wallpaper Jokera a trošku zkombinovala barvy na stránce, aby se to hodilo a vypadalo to tak správně "temně".


Přesunula jsem opětovně menu nahoru. To v boku mi nesedí a navíc zavazí jak hrom a celkově zmenšuje stránku. Zároveň jsem Menu dala i dolů, aby se líp četly články a nemuseli jste vyjíždět zpátky na začátek stránky kvůli menu.


Teď jsem nějak na delší dobu přestala pracovat s tím složitějším designem, který jsem měla tak napůl připravený, nejdou mi programy, které na to potřebuju. Uvidím, jak to dopadne, protože teď na tohle moc času není, musím dohánět ještě 3 roky angličtiny a mám na to týden :D


Chjo to tu zas zaostává =D plus kupte si Jokera =D

25. srpna 2009 v 17:00 | BANG
Konečně jsem zpátky z Číny, dospala jsem ten časový posun a jdu konečně udělat něco s totým blogem, dobře to tu totiž stojí...

Sice jsem slibovala, že budu házet příspěvky přímo z Pekingu, jenomže tam byl nějaký problém s blogem.cz, nešly přidávat fotky, dokonce ani odstavce dělat nešly, z čehož teda vznikl dost chaogický mix, který se naprosto nedal číst, tak jsem to vzdala a hodím tu jeden celý článek s fotkama a vším možným...

Dál zapracuju na designu, toten mi leze na nervy protože nefunguje tak jak má. Tentokrát bych chtěla asi něco tmavšího, přece jenom je to hlavně o TEMNÉM rytíři.

Jo a mám pro vás ještě jednu informaci :) Nedávno jsem viděla na kamarádce TRIČKO S JOKEREM a to dostupné, nemusí se objednávat až z doví kama!! Viděla jsem ho v bílé barvě, Joker je tam sice namalovaný, žádná fotka, ale vzhledově se podobá Heathovi.

Bohužel pro nás, dámy, se teda neprodává, je jedině v pánských velikostech, tak jedině pokupovat XXS =D Jinak kde ho najdete: Prodává se v New Yorkeru. Většinou jak se dívám, se tam trička válí klidně i dva roky, tak snad nebude problém to sehnat, pujdu to omrknout až ve čtvrtek...

Tak a já jdu psát a zprovozňovat blog =D

Its all gone Pete Tong

7. srpna 2009 v 23:02 | BANG
No a tu už je i článek přímo o Paulově filmu - Its all gone Pete Tong... Tak abych vás, příznivce Heatha nějak nalákala na tenhle článek a popřípadě i film:

Takový film jste ještě neviděli. Začátek má grády od začátku, hudba nemá chybu (hlavně pro příznivce stylu trance, ale líbilo se to i příznivcům Elvise ;)) a celý film je udělán netradičně. A konec nehorázně překvapí, a to tak, že nad tím budete dumat ještě než půjdete spát ;)

Tenhle film jsem si hodně zamilovala, tak se pokusím tenhle článek sesmolit co nejlíp ;)Paul Kaye

7. srpna 2009 v 22:20 | BANG
Dneska trošku odbočím...

Do sbírky "věčně vysmátých" herců tentokrát přibyde Paul Kaye, proslavený díky roli Frankieho Wildea ve filmu Its all gone Pete Tong (o tomhle filmu napíšu taky hned článek ;))


Máme nový design :) ale zaostává :D

7. srpna 2009 v 21:49 | BANG
Tak jsem tu přidala fungl nový design, ten jednodušší, který jsem slíbila. Dneska jsem byla doma celkem brzo, tak jsem se rozhodla, že to tady dám ještě nějak dokupy, než odjedu, abych se pak o to nemusela starat a přidávala jenom články.

Je takový víc letní, akorát ten Heath se mi dost nepodařil oříznout, mám menší problémy s Photofiltrem, nechcou se mi překrývat obrázky :) Ale teď to nijak moc řešit nebudu...


Další problém mám s okrajem stránky... Jak dojde obrázek od menu, tak se to celé posouvá a je to hůř čitelné... no aspoň že ty komixy jdou trochu vidět...

Tak doufám, že se design bude líbit, prosím pište připomínky do komentářů, třeba se mi podaří ještě to trošku upravit :)


Heath ve Vanity Fair

6. srpna 2009 v 23:54 | BANG
Tímhle článečkem bych chtěla moc a moc poděkovat Nine, že přeložila celý článek o Heathovi v časopisu Vanity Fair.

Ten článek jsem četla jedním dechem, fascinoval mě a zároveň mi i slza ukápla, protože ten článek je dost silný a vystihuje Heathovu práci i jeho soukromí. Hodně mě dostal ten konec.

Jinak autora obdivuju za to, že to dokázal takhle sepsat. Dokázal vystihnout jeho práci, tam, kde já bych nenašla slova, tak je našel a dal je tam. Zároveň je to i talent Nine, že se jí podařilo udělat skvělý překlad. Zase pro to nemám slov :)

Tak tu na chvilku hodím odkaz na její stránku tak, aby to šlo vidět, nejlépe pod menu.

JINAK VANITY FAIR K PŘEČTENÍ NA BLOGU HEATHY-LEDGER.BLOG.CZ - ODKAZ ZDE


Jsem totálně neschopná zabijte mě;)

6. srpna 2009 v 23:42 | BANG
Tak jsem pročítala články co jsem urobila v červenci, a zjistila jsem, že jsem jich napsala jenom 13, což je oproti třeba červnu nehorázný rozdíl!

Každopádně možná to bylo i mým "nepřetržitým" :D tréninkem, ale v srpnu se pokusím polepšit se, i když se bojím, že se mi to zrovna nepodaří.

Ano, je řeč opět o dovolené... Tentokrát odlétám do daleké Žluté země s Větší Zdí než je naše branka ;)

Budu tam teda od středy příštího týdne až do 23. srpna, což je už pěkná doba, takže budu hoodně doufat, že v hotelu bude přípojka na internet a já se budu tomuhle blogu věnovat víc, než jsem se věnovala doteď.

Dokonce jsem slibovala i design... Zase moje neschopnost a nedostatek času ruku v ruce zařídili, aby se tohle celé posunulo, každopádně ten vzhled bude hodně složitý a hodně se modlím, aby to celé fungovalo, takže možná místo toho tu hodím ještě nějaký jednoduchý nový dess, a pak teprv ten vymakaný...

Taky uvažuju, že když jsem se dala na takové daleké cestování, že bych mohla založit takovou maličkou rubriku v ABOUT ME o tom mém cestování a teoreticky během celého toho mojeho pobytu bych si to tu mohla všechno psát, protože kdybych si psala deníček, zaprvé to nepřečtu a zadruhé tam nevložím fotky ;) foťák budu mít neustále u sebe a kabel taky, tak to tu budu snad nahazovat...

Moc se omlouvám že to tu tak nefunguje jak v předchozím měsíci, pokusím se po návratu na tom hodně máknout... A děkuju všem co mají ty nervy a vydrží to se mnou :) BaRLeY :)

Harry Potter a Princ dvojí krve - taková moje recenze

6. srpna 2009 v 23:26 | BANG

Už je to sice asi týden, co jsem ten film viděla, ale dlouho jsem se rozmýšlela, co tu o tom tak napsat. Na těchhle knížkách jsem vlastně vyrůstala, milovala jsem je a myslím že i teď bych je dokázala odvykládat nazpaměť, kdy už je teda moc nečtu... Ti, co bezmezně milují celou řadu HP a Dana Radcliffa, ruky pryč od tohohle článku, protože se tu neobjevuje jenom chvála...