Červenec 2009

Heath v očích vyjevených fanoušků + neuvěřitelné photoshoty :D

22. července 2009 v 21:39 | BANG
Zas a zas tu házím jenom obrázky a nic nepíšu, protože jsem líná jak veš.
Je tu další porce obrázků, kde se podíváme na fanouškovské úpravy Heathových obrázků, kdy ještě nikdo nevěděl, jak Joker bude vypadat... No snad ani jeden z obrázků se příliš pravdě nepodobá...

Pak tu najdete 3 super photoshoty, u kterých jsem se teda delší dobu smála, přišlo mi to ujeté :D

No a nakonec všeho dobrého jsem na netu našla na prodej peněženku a boty s Jokerem!! No je to nářez tu peněženku bych si koupila zfleku!!

21. 7. Trošku chytám vyrážku...

21. července 2009 v 13:22 | BANG
Nemůžu si pomoct ale nahrávání obrázků na blogu mě stojí někdy dobré nervy... Nevím jak je to možné, ale teď jsem najela na komix kameňák a zjistila jsem že mi tam půlka obrázků nejde a to na celém blogu... Chvilku jsem se dívala na internet a nejsem jediná, kdo s tímhle má problém... Každopádně první část Kameňáku jsem nahrála komplet znova, akorát přes rajče, takže obrázky jsou menší a v menším rozlišení. Pokusím se s tím ještě něco udělat... Pokud byste věděli, jak na to, určitě dejte vědět, jinak z toho zmagořím...

Takové ohlédnutí + návod jak se zabít...

19. července 2009 v 20:05 | BANG
Tak jsem se vrátila z výletu a kupodivu jsem tam našla takové ohlédnutí za Heathem...


17. 7. - Nebudu tu :(

17. července 2009 v 10:36 | BANG
Od dneška asi až do pondělí tu nic nového nečekejte :( Budu pryč v bohem zapomenutém místě, kde podle mě ani internet nemají. Beru si aspoň notes takže jsem uvažovala nad tím, že bych vytvořila nový design :) Mám hooodně dobrý nápad a budu doufat, že se mi zadaří, nebudu líná a že to hlavně bude fungovat :)) A zkusím pár článečků napsat i tam a pak to tu postupně naházím :)

Hezký víkend vám všem :) Barley


Těžký útok na Temného rytíře

15. července 2009 v 22:43 | BANG
Harry Potter a Princ dvojí krve vtrhl do kin. Začíná trhat rekordy a jak je na tom Temný rytíř??


Hádankář

14. července 2009 v 22:26 | Barley
Milovníci akčňáků, stříleček a dalších zvrhlostí, ruce pryč od tohoto článku. Je tu další přírustek do rodiny Záporáků, tentokrát je to oproti ostatním téměř "klidný" Hádankář, který nezabíjí pro radost, ale tato postava rozhodně stojí za přečtení!

Dávám ji sem mezi prvními proto, že je asi největší pravděpodobnost, že se v novém Batmanovi objeví ;)Že šílenství je jako gravitace, potvrdilo i světové zdravotnictví... zblblo taky!

10. července 2009 v 16:44 | BANG
Takový vyčerpávající název :D:D:D nebudu se zabývat poplatky apod :D:D spíš jsem tak procházela net a našla jsem háááfec "zdravotních sestřiček"... jako tenhle článeček obsahuje fotky, doost povedené obrázky zdravotní sestřičky Jokera apod... Celkem zbytečný článek :D

+ najdete tu i návod, jak se stát "správnou" zdravotní sestrou!!


Doba ledová 3 - haféc fotek, děj...

7. července 2009 v 19:08 | BANG
Další článeček, který postupem času najdete v rubrice MOVIES. Tentokrát mrkneme na Dobu ledovou 3, na které sem byla včera a jsem MAXIMÁLNĚ NADŠENÁ!! Jo a bacha možná tu vyzradím i trošku děj, tak ti co na tom nebyli a chtějí se nechat překvapit tak to nečtěte ;)

Jinak v tomhle článku se nachází dost fotek, které ještě na internetu nejsou k mání, taky jsem měla co dělat, abych je posháněla :D proto ten copyright...

Zase delší článek (možná je to i těma obrázkama), takže zase dávám obsah: 1. tu je nahrubo popsaný děj. 2. + a - filmu, 3. trailery a 4. odkaz, kde můžete Dobu ledovou 3 shlédnout s titulkama (česká verze ještě na internetu není, až bude, dodám...)


I KDYBY JSTE TENTO ČLÁNEK NEČETLI, MOOOC DOPORUČUJU JÍT NA TO DO LEPŠÍHO KINA, KTERÉ JE NA 3D EFEKTY UPRAVENÉ A KDE K TOMU MÁTE BRÝLE!! BEZ NICH TO PROSTĚ NENÍ ONO!

Originální dárek? Kupte si Batmobil ;)

7. července 2009 v 17:27 | BANG
Omrzely vás obyčejné škodovky, které má skoro každý a chcete autko, u kterého se každý zastaví a obdivně vydechne? Mrkněte na tenhle článeček. Protože je takový zdlouhavý, tu máte obsah, ať víte, jesli má vůbec smysl to číst ;)

Jako první mrkneme na skutečný Batmobil, který se prodává jako pátý z pěti, který se objevil ve filmu Tima Burtona a kterého se dotkla i taková legenda jako Joker Jacka Nicholsona. Pak se mrkneme na omezení, které Warneři vydali ohledně používání tohoto autka. Asi vás to trošku od koupě odradí...

No a protože vím, že většina z nás nemá "zbytečných" pár milionů na koupi skutečného Batmobilu, tak se mrkneme i na kopie. Našla jsem vám tu tři levnější verze.


Bude se Batman vůbec točit? + takový souhrn původního scénáře...

2. července 2009 v 21:19 | BANG
Při rozhovoru s Christianem Balem aka Batmanem se nechal slyšet, že si není jistý, jestli vůbec nějaký batman bude...


HEATH

2. července 2009 v 13:05 | BANG
Vzhledem k tomu, že teď budu mít o Heathovi víc věcí, protože jsem si všimla, že ho celkem zanedbávám, věnuju mu celou rubriku a nadále už nebude v rubrice DARK KNIGHT.Filmografie

Imaginárium dr. Parnasse

......................Imaginárium posunuto!!!
......................Už zítra!!! Vlastně ne...
......................Gorillí recenze
......................Americký plakát
......................Dobytí Anglie!!
......................Další plakáty
Rozhovory


Heath v televizi

Ankety


Řekli o němNoviny


Ocenění
........................Další Oscar pro Heatha??


Zajímavosti aneb co se jinam nevešlo...
.................Šmajda se opičí?
.................Jen tak... - malé postřehy lidí z Heathova okolí

Poslední portrét Heatha Ledgera

2. července 2009 v 11:56 | BANG
Tak tenhle obrázek jste už určitě někde viděli, nebo o něm četli... Tak jsem se rozhodla věnovat mu taky článeček...

Starší rozhovor o filmu Candy a Heathově rodině.

2. července 2009 v 9:28 | BANG
Hvězda veleúspěšného snímku Zkrocená hora Heath Ledger (27) prozradil, jak se zamiloval do herecké kolegyně, a rozpovídal se o své nedávno narozené dceři.
Australský herec Heath Ledger je jedním z nejpřitažlivějších mužů, kteří se nyní objevují na sříbrném plátně. Jeho fanynky, které by tohoto krasavce chtěly získat jen pro sebe, mají smůlu. Žije totiž se svou kolegyní z filmu Zkrocená hora Michelle Williams, která mu v říjnu porodila jeho prvního potomka - dcerku Matildu


Jaké to je být otcem?
Matilda je úžasná. Je strašně roztomilá. Moc svou malou holčičku miluji. Já a moje žena Michelle jsme právě hodně pracovně vytíženi, ale s rodičovskými povinnostmi nám pomáhá moje sestra a matka, které za námi přijely do New Yorku.
Dalo by se říct, že ti otcovství otevřelo nové obzory?
Je to přesně tak, jak říkáš. Mám pocit, že jsem úplně jiný člověk a na svět se teď dívám úplně jinýma očima. Když jsem zjistil, že budu otcem, vůbec jsem si nedovedl představit, co to pro mě vlastně znamená. Teď si ale ten úžasný pocit naplno užívám.
Slyšeli jsme, že chceš velkou rodinu. Dokonce jsi někde mluvil o tom, že chceš dokonce šest dětí...
No to jste slyšeli dobře. Ale nezáleží to jen na mně. S Michelle to stále probíráme.
Proč zrovna šest?
Mám pocit, že je to ideální počet. Přece jen je to magické číslo.
Ty a Michelle jste se zamilovali na natáčení filmu Zkrocená hora. V tomto snímku váš vztah ale naopak ztroskotal. Není to divné?
Ano i ne. Rozhodně jsem se nikdy předtím nezamiloval do kolegyně přímo při natáčení, což pro mě byla nová zkušenost. Dále pak mám pocit, že díky tomuto těžkému osudu jsme byli aspoň schopni vnímat to hezké. Možná právě proto nám to vyšlo.
Budete se s Michelle brát?
Jejda, tak to zatím moc neřešíme. Ale jakmile na to přijde řeč, určitě vám dáme vědět (smích). Ne, vážně. Je to docela intimní záležitost. Mám pocit, že svatba je posvátná záležitost, a nechtěl bych ji medializovat. Je to jiná věc, když novomanželé prodají fotky nebo svatební plán ve prospěch charity. Jinak bych to ale zbytečně nezveřejňoval.

Zkoušíš zapomenout na práci, když jsi doma?

Určitě se snažím netahat práci domů a obtěžovat tím ostatní. Někdy to ale nejde. Jsme oba herci a podle toho to u nás doma i vypadá.
Pomáhá ti rodina v tvé kariéře?
Určitě ano, rozhodně v mnoha směrech. Ono vlastně jen stačí, když se na mě moje dcerka ráno usměje, a hned mám den veselejší. Je to všechno o tom. Předtím jsem měl pocit, že jsem jen takový duch, který si pluje životem, ale teď to všechno vnímám úplně jinak. Pozoruju, jak duševně rostu.
Jak jsi prožíval natáčení děsivého filmu Candy, který je o drogách?
Bylo to opravdu náročné natáčení a mně samotnému se někdy skutečně zvedal žaludek. S filmováním jsme začali pouhý měsíc předtím, než jsem se stal otcem. Nepatřím mezi herce, kteří si nějak přehnaně vymýšlejí nebo ruší při natáčení, ale když mi na plac zavolali, že mám dceru, práce šla stranou a začal jsem oslavovat. Po zbytek natáčení jsem se snažil být s Michelle aspoň v telefonním kontaktu. Díky tomu jsem tohle natáčení asi přežil ve zdraví.
O čem je vlastně tento film?
Někteří tvrdí, že je to pouhý příběh o lásce, ale já si to nemyslím. Mám rád, když se láska vloží do nezvyklého prostředí. Drogová scéna je podle mě hodně nezvyklé prostředí. Myslím si, že je to zajímavé dílko.
Připravoval ses nějak zvlášť na tuto roli?
Jistě. Měl jsem příležitost strávit nějaký čas s klukem, který byl předtím závislý na heroinu a všechno si to prožil.
A ty sám máš nějakou osobní zkušenost s drogami?
Jen tak trošku. Asi každý něco zkusil, když byl teenager. Já jsem měl to štěstí, že jsem byl už od útlého věku zavalený prací, a tak se mně tyhle nešvary naštěstí vyhnuly.
Máš rád filmy o drogách?
Nemůžu říct, že bych byl přímo fanouškem těchto "špinavých filmů". Rád se ale podívám na Requiem pro sen či Trainspotting. Věřím, že můj film Candy se mezi ně hrdě zařadí.
Myslíš si, že Zkrocená hora přinesla něco nového do světové kinematografie?
Myslím, že ještě nikdy nebyl natočen podobný film, který by takto zajímavě zobrazoval homosexualitu. Byl jsem rád, že se tento snímek setkal s takovým úspěchem. Máme se ale stále co učit.
Těšíš se, že to všechno také naučíš svou dceru?
V tuto chvíli učí ona mě. Ale já věřím, že jednou přijde čas, kdy budu mít příležitost předat jí všechny zkušenosti a poznatky. Nikdy nedopustím, aby měla strach.

Chudák Mathilda, Heath už ji nestačil nic naučit :(