14.6. A jsem v...

14. června 2009 v 9:31 | BANG
Tak jsem tu udělala pár změn... Určitě jste si všimli, že přibyla nová rubrika COMICS. Zjistila jsem, že teď mám těch komixů víc, takže to tu určitě čekejte. No jenže ouha. Ty komixy jsou většinou moc velké, a já mám malou stránku blogu, takže se to špatně čte, nejde to vidět.

Takže chystám nový design, chtěla bych ho udělat během dneška, ať se vám ty komixy líp čtou. Jinak jsem pouvažovala o tom, že bych do rubriky MOVIES dávala i odkazy na skouknutí těch filmů, kdyby vás nějaký zaujal, tak ať to máte jednodušší. :)

Jinak rubriku VIDEOS&MUSIC asi budu rušit, zatím tam není co dát a byla by tu zbytečně. Místo toho chci přidat svoje oblíbené stránky, na které chodím téměř denně. :) kdyby jste znali nebo měli blog o Jokerovi/Heathovi a veškeré téhle tématice já vás tam neměla uvedené :D tak určitě dejte vědět hodím si vás tam :)

Jinak měním trochu velikost písma. Asi bych se neměla řídit rodiči, ale viděla jsem svoji MAMKU, jak hledí na můj blog (i když nemá ani tušení, že můj je...) a povídá: No, toe divná stránka, písmenka malé, přečíst se to nedá... A spustila takovou větší kritiku na tenhle blog :D Jediné v čem jsem jí dala za pravdu jsou ty písmenka... Sou fakt malé... Takže taky měním...:)

No doufám, že to se mnou vydržíte :) A že tenhle blog uvedu zase do normálního stavu.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama