Monstra vs. Vetřelci

31. května 2009 v 13:54 | BANG

"WoW, ty ale záříš..." "Oh, děkuju" "Ne, NE, Susan ty vážně ZÁŘÍŠ!"

Susan Murphyovou čeká svadba s pohledným moderátorem Dereckem, ale chvíli před tím na ni spadne meteorit. Než před oltářem stihne říct své ano, vyroste do obřích rozměrů a stačí svou silou zničit nechtě celý kostel. Proto je převezena do tajné vládní budovy pro monstra, neboť lidé nedokážou snést pravdu o monstrech.


Zde se seznamuje s šíleným vědcem Dr. Švábem, Chybějícím Článkem, nezničitelnou želatinou Bobem a gigantickým hmyzosaurem. Všichni si myslí, že z výzkumného střediska není možné se dostat, dokud jim generál neoznámí, že na zemi přistál vetřelec, kterého vláda není schopná zničit. Když Susan sama bojuje s dvacetimetrovým kolosem, který stihne zničit Golden Gate, uvědomuje si svoji sílu.

"Bobe, BOBE!" "Co??" "Mohl bys mi prosím POMOCT?!" "Promiň, hleděl jsem na nějakýho ptáka... Cos říkala?"

Když monstra zachrání svět před záhadným vetřelcem, dostávají od vlády svobodu a Susan zjišťuje, že se její nejbližší nedokážou sžít s jejími přáteli ani s ní. Nejhorší zklamání ji však čeká, když zjistí, že Dereckovi šlo vždy nejprve o kariéru a se Susan se rozchází, protože nechce žít v něčím stínu.

"To na mě musel spadnout meteorit, abych poznala, že tohle není chlap pro mě?!"

Susan však unáší záhadný Galaxar, který chce hmotu, která dodala Susan takovou sílu a velikost - kvantonium. Chce ji využít k ovládnutí Země. Susan s ním musí bojovat, i když jí o kvantonium připraví a vrátí jí zpátky její velikost.


Celý tenhle animák mě nadchnul :D Některé hlášky v anglickém podání opravdu nemají chybu a hlas Reesee Winterspoonové dabující Susan nemá chybu. Český dabing je... no... český dabing. Jediný kdo se mi v českém dabingu tak líbil byl Bob...

Tenhle film doporučuju, mrtě se u něho nasmějete!! Dávám 75%!!

Trailery:
Anglický..

Ukázka českého dabingu:
(já si teda nemůžu pomoct ale vždycky když tu Susan slyším česky, tak si vzpomenu na Deník Brigit Jonesové... No nwm, některým se to může líbit...)

JINAK NA FILM SE MŮŽETE PO PŘIHLÁŠENÍ PODÍVAT TADY
(V sekci Rodinné a animované, film je s českými titulky)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 10. června 2009 v 3:35 | Reagovat

zrovna na to koukam a docela se rezu, necekal sem, ze to bude tak dobry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama