Jokerovy zbraně

30. května 2009 v 23:00 | BANG

Zde najdete přehled nejoblíbenějších Jokerových zbraní...


Nejoblíbenější Jokerova zbraň je bezpochyby nůž. Snad v každé scéně dříve nebo později vytasí nůž. Většinou s ní ohrožuje koho může, nebo co líp, zabije ho s ním. A proč vlastně nůž?

"Víte, proč používám nůž? Zbraně jsou moc rychlé, nevychutnáte si ty... drobné emoce..."

A nemá jich zrovna málo, ať už jde o vystřelovací nožíky nebo škrabky, nad kterými zůstává rozum stát a jen se ptáte, co se dá s takovou škrabkou dělat...Ale to, že Joker střelné zbraně neuznává, neznamená, že s nimi neumí zacházet. Umí, a to mistrně. Většinu z těch zbraní nedokážou rozpoznat i samotní policisté.

"Co to je? Bože, to je nějaká bazuka?!"
Například ta neidentifikovatelná bazuka, kterou se snažil Joker sejmout Batmana v automobilové honičce, byla zbraň, kterou bychom mohli vidět na vojenských helikoptérách... No, kdoví kde to urval...

Další velice oblíbenou zbraní je ocelová tyč, kterou zmlátil Batmana při závěrečné bitvě. No, nemůžete popřít, že se s ní neumí otáčet...


No a na řadu přicházejí bomby, které používá snad nejčastěji hned po nožích... Nebyl by to Joker, aby po sobě nezametl stopy pořádným výbochem, který pokud možno rozmetá co nejvíce věcí. Výbuchem zabil například Gothamskou soudkyni nebo Rachel, ale obětí bylo více...Jeho nejhorší zbraní však nejsou ani nože, ani výbuchy, nýbrž jeho znalost lidí... Zná je natolik, že dokáže poznat milostný trojúhelník RachelxHarveyxBatman. Například při únosu Harveyho a Rachel ví, že Batman by dal vždy přednost Rachel a proto záměrně prohazuje adresy, protože potřebuje nechat Harveyho naživu a zničit jej jen psychicky, když mu zabije jeho rodinu.

Dokonce se snaží Batmanovi dokázat, že i "civilizovaní" lidé mohou klesnout na jeho úroveň a třeba i zabít, jen aby zachránili sami sebe. Aby své tvrzení podložil, nechává na dvou nekontrolovatelných lodích detonátory od lodi druhé a tak se snaží dokázat, že:

"Jakmile dojde, ke krizi... Tihle... civilizovaní lidé se... požerou navzájem..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 candy candy | Web | 31. května 2009 v 15:10 | Reagovat

Když sem koukala na scénu s tyčí, začalo to u nás doma být jako na turnaji v boxu: ,,Dej mu, dej mu!!!'' :D

2 Barley Barley | 31. května 2009 v 18:06 | Reagovat

joo sme na tom stejne  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama