Jokerova image

25. května 2009 v 22:39 | BANG
Joker má spousty podob, od svého oblíbeného fialového obleku se zelenou vestičkou, až po look "sexy sestřičky".

Už od dob komixového Jokera byla pro tuto postavu charakteristická fialová barva s kombinací barvy jiné, výrazné, v tomto případě se jí stala barva zelená.

Celý Jokerův oblek tvoří několik vrstev. Na sobě nosí těžký fialový kabát, ve kterém obvykle skladuje svoji sbírku nožů a škrabek. Většinou pod ním mívá modré sako, které samo o sobě není jinak výrazné. Na řadu přichází vestička s již zmíněnou zelenou barvou. Pod ní má Joker už pouze modrou košili se zelenou kravatou. Kalhoty jsou rovněž fialové, ponožky jsou kostkované s barvami tmavě fialové a zelené.

Převlek č. 1: Obyčejný zloděj...


Tenhle model Joker použil, aby oklamal své kolegy zloděje a postupně je mohl nechat pozabíjet navzájem. Musel trochu riskovat, protože jeden zloděj pochopil jeho záměr a chtěl jej zabít v domění, že si tím zachrání život. Obličej mu zakrývá ručně malovaná maska.

Převlek č. 2: Příslušník čestné gardy


Povedený převlek za příslušníka policie ve slavnostním obleku Joker použil při atentátu na Gothamského starostu. Kupodivu je to jediná scéna, kde Joker nemá makeup, rozcuchané vlásky má schované pod čepicí a dokonce mu to tam sluší bez ohledu na ty jizvy. Převlek to byl super, atentát by se mu málem povedl, nebýt poslední chvíle kdy si jej všiml (tehdy ještě) poručík Gordon.

Převlek č. 3: Gothamské sestřičky

No a náš nejslavnější převlek, který měl asi nejvíce úspěch :D Joker jako zdravotní sestřička "Mathilda", která má na obleku hlášku I belive in Harvey Dent. V této scéně šel Joker "postrčit šílenství" u Harveyho, promluvit si s ním a tím i zajistil jeho proměnu v kata Two-Face.

Teda, kdyby u nás ordinovaly tyhle sestřičky, asi se ze mě stane hypochondr :D


Veselé sestřičky v Gothamu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama